Huizenprijzen Eexterveenschekanaal WOZ-waarde per vierkante meter prijs 2026

Vierkante meterprijs Appartement1819.84 € / m²
Vierkante meterprijs Huis1974.72 € / m²
Vierkante meterprijs Grondstuk271.04 € / m²

Op 24.05.2026 bedraagt de gemiddelde vierkantemeterprijs (WOZ-waarde) in Eexterveenschekanaal in de Drenthe 1936 €. De prijs is tegenoverhet vorig jaar, gestegen met 5.93%.

De prijs per vierkante meter bepaalt de waarde van een vierkante meter woonoppervlakte en is een belagrijke indicator om diverse onroerend goed met elkaar te vergelijken. De huidige prijs per vierkante meter in Eexterveenschekanaal is 1936 €/m². Om een verkoopprijs te vinden, is het belangrijk om aandacht te besteden aan de exacte locatie van het onroerend goed, evenals de staat en bestemming ervan. Dit kan tot aanzienlijke verschillen leiden tussen de prijs per vierkante meter en de verkoopprijs van een onroerend goed of bouwland.

huizenprijzen Eexterveenschekanaal

Algemene informatie over Eexterveenschekanaal

Stad:Eexterveenschekanaal
Provincie:Drenthe
Postcode:9659..,

Prijsontwikkeling onroerend goed in Eexterveenschekanaal

Jaar Vierkante meterprijs
20261936 €
20251822 €
20241714 €
20231613 €
20221518 €
20211428 €
20201344 €
20191265 €
20181190 €
20171120 €
20161054 €
2015992 €

Berekening van een verkoopprijs onroerend goed in Eexterveenschekanaal

OppervlakteVierkante meterprijsWaarde onroerend goed
40 m²X 1936 € / m²= 77.440,00 €
75 m²X 1936 € / m²= 145.200,00 €
120 m²X 1936 € / m²= 232.320,00 €
180 m²X 1936 € / m²= 348.480,00 €

Nabijgelegen steden rond Eexterveenschekanaal

Stad Vierkante meterprijs
Alteveer1857 €
Nieuwe Pekela1827 €
Oude Pekela1766 €
Winschoten1803 €
Eexterveen2047 €
Nieuw Annerveen2326 €
Oud Annerveen2605 €
Annerveenschekanaal1728 €

Zoekgebied Eexterveenschekanaal

De markering op de kaart toont het gebied waarvoor de prijs is berekend in Eexterveenschekanaal.

Prijs vastgoed Eexterveenschekanaal

Berekening van een verkoopprijs voor een woning in Eexterveenschekanaal

50 m²90 m²
Ø Verkoopsprijs117.129 €172.498 €
Ø Snelle Verkoop106.481 €155.248 €
Ø Hogeprijs127.777 €189.748 €

In 2026 worden woningen in Eexterveenschekanaal aangeboden tegen een gemiddelde prijs van 1936 euro per vierkante meter. Een woning van 50 m² met een prijs van 117.129 € is in verhouding 23 % duurder dan een woning van 90 m² aan 172.498 euro / m². De prijzen die worden weergegeven in Eexterveenschekanaal variëren aanzienlijk, afhankelijk van de populaire locaties. Voor een snelle verkoop zou een woning van 70 m² ongeveer 134.165 euro moeten kosten. Indien er meer tijd wordt genomen voor de verkoop, kann een hogere verkoopprijs (163.980 €) worden behaald.

Eexterveenschekanaal, Drenthe, Nederland: Een pittoreske locatie in het hart van Nederland

Ontdek de charme van het Nederlandse platteland met een bezoek aan Eexterveenschekanaal, een prachtig dorp in de provincie Drenthe. Genesteld in het uitgestrekte Nederlandse landschap, is Eexterveenschekanaal een oase van rust en natuurlijke schoonheid die wacht om ontdekt te worden.