Huizenprijzen Geesbrug WOZ-waarde per vierkante meter prijs 2026

Vierkante meterprijs Appartement2946.9 € / m²
Vierkante meterprijs Huis3197.7 € / m²
Vierkante meterprijs Grondstuk438.9 € / m²

Op 23.05.2026 bedraagt de gemiddelde vierkantemeterprijs (WOZ-waarde) in Geesbrug in de Drenthe 3135 €. De prijs is tegenoverhet vorig jaar, gestegen met 7.77%.

De prijs per vierkante meter bepaalt de waarde van een vierkante meter woonoppervlakte en is een belagrijke indicator om diverse onroerend goed met elkaar te vergelijken. De huidige prijs per vierkante meter in Geesbrug is 3135 €/m². Om een verkoopprijs te vinden, is het belangrijk om aandacht te besteden aan de exacte locatie van het onroerend goed, evenals de staat en bestemming ervan. Dit kan tot aanzienlijke verschillen leiden tussen de prijs per vierkante meter en de verkoopprijs van een onroerend goed of bouwland.

huizenprijzen Geesbrug

Algemene informatie over Geesbrug

Stad:Geesbrug
Provincie:Drenthe
Postcode:7917..,

Prijsontwikkeling onroerend goed in Geesbrug

Jaar Vierkante meterprijs
20263135 €
20252892 €
20242668 €
20232461 €
20222270 €
20212094 €
20201932 €
20191782 €
20181644 €
20171517 €
20161400 €
20151292 €

Berekening van een verkoopprijs onroerend goed in Geesbrug

OppervlakteVierkante meterprijsWaarde onroerend goed
40 m²X 3135 € / m²= 125.400,00 €
75 m²X 3135 € / m²= 235.125,00 €
120 m²X 3135 € / m²= 376.200,00 €
180 m²X 3135 € / m²= 564.300,00 €

Nabijgelegen steden rond Geesbrug

Stad Vierkante meterprijs
Nieuwlande2098 €
Zuidwolde2840 €
Veeningen2948 €
Linde2516 €
Elim2897 €
Alteveer gem Hoogeveen1913 €
Hollandscheveld2577 €
Noordscheschut3786 €

Zoekgebied Geesbrug

De markering op de kaart toont het gebied waarvoor de prijs is berekend in Geesbrug.

Prijs vastgoed Geesbrug

Berekening van een verkoopprijs voor een woning in Geesbrug

50 m²90 m²
Ø Verkoopsprijs189.668 €279.329 €
Ø Snelle Verkoop172.425 €251.396 €
Ø Hogeprijs206.911 €307.262 €

In 2026 worden woningen in Geesbrug aangeboden tegen een gemiddelde prijs van 3135 euro per vierkante meter. Een woning van 50 m² met een prijs van 189.668 € is in verhouding 23 % duurder dan een woning van 90 m² aan 279.329 euro / m². De prijzen die worden weergegeven in Geesbrug variëren aanzienlijk, afhankelijk van de populaire locaties. Voor een snelle verkoop zou een woning van 70 m² ongeveer 217.256 euro moeten kosten. Indien er meer tijd wordt genomen voor de verkoop, kann een hogere verkoopprijs (265.535 €) worden behaald.

Ontdek Geesbrug, het Pittoreske Drentse Dorp in Nederland

Geesbrug is een charmant klein dorp in de provincie Drenthe, een gebied in het noordoosten van Nederland, dat bekend staat om zijn rustige, landelijke charme en rijke geschiedenis. Geesbrug is de perfecte plek voor diegenen die willen ontsnappen aan de drukte van het stadsleven en willen genieten van de prachtige natuur en de rustige sfeer van het Nederlandse platteland.