Huizenprijzen Hengelo (Gld) WOZ-waarde per vierkante meter prijs 2026

Vierkante meterprijs Appartement2919.64 € / m²
Vierkante meterprijs Huis3168.12 € / m²
Vierkante meterprijs Grondstuk434.84 € / m²

Op 22.05.2026 bedraagt de gemiddelde vierkantemeterprijs (WOZ-waarde) in Hengelo (Gld) in de Gelderland 3106 €. De prijs is tegenoverhet vorig jaar, gestegen met 7.44%.

De prijs per vierkante meter bepaalt de waarde van een vierkante meter woonoppervlakte en is een belagrijke indicator om diverse onroerend goed met elkaar te vergelijken. De huidige prijs per vierkante meter in Hengelo (Gld) is 3106 €/m². Om een verkoopprijs te vinden, is het belangrijk om aandacht te besteden aan de exacte locatie van het onroerend goed, evenals de staat en bestemming ervan. Dit kan tot aanzienlijke verschillen leiden tussen de prijs per vierkante meter en de verkoopprijs van een onroerend goed of bouwland.

huizenprijzen Hengelo-(Gld)

Algemene informatie over Hengelo (Gld)

Stad:Hengelo (Gld)
Provincie:Gelderland
Postcode:7255..,

Prijsontwikkeling onroerend goed in Hengelo (Gld)

Jaar Vierkante meterprijs
20263106 €
20252875 €
20242662 €
20232464 €
20222281 €
20212112 €
20201955 €
20191810 €
20181676 €
20171552 €
20161437 €
20151331 €

Berekening van een verkoopprijs onroerend goed in Hengelo (Gld)

OppervlakteVierkante meterprijsWaarde onroerend goed
40 m²X 3106 € / m²= 124.240,00 €
75 m²X 3106 € / m²= 232.950,00 €
120 m²X 3106 € / m²= 372.720,00 €
180 m²X 3106 € / m²= 559.080,00 €

Nabijgelegen steden rond Hengelo (Gld)

Stad Vierkante meterprijs
Keijenborg2678 €
Ruurlo2863 €
Borculo2574 €
Haarlo3060 €
Vorden3278 €
Barchem2847 €
Lochem3255 €
Wichmond4177 €

Zoekgebied Hengelo (Gld)

De markering op de kaart toont het gebied waarvoor de prijs is berekend in Hengelo (Gld).

Prijs vastgoed Hengelo (Gld)

Berekening van een verkoopprijs voor een woning in Hengelo (Gld)

50 m²90 m²
Ø Verkoopsprijs187.914 €276.745 €
Ø Snelle Verkoop170.830 €249.071 €
Ø Hogeprijs204.997 €304.420 €

In 2026 worden woningen in Hengelo (Gld) aangeboden tegen een gemiddelde prijs van 3106 euro per vierkante meter. Een woning van 50 m² met een prijs van 187.914 € is in verhouding 23 % duurder dan een woning van 90 m² aan 276.745 euro / m². De prijzen die worden weergegeven in Hengelo (Gld) variëren aanzienlijk, afhankelijk van de populaire locaties. Voor een snelle verkoop zou een woning van 70 m² ongeveer 215.246 euro moeten kosten. Indien er meer tijd wordt genomen voor de verkoop, kann een hogere verkoopprijs (263.079 €) worden behaald.

Ontdek Hengelo, Gelderland, Nederland

Gelegen in het hart van de Nederlandse provincie Gelderland, vindt u het pittoreske dorp Hengelo (Gld). Met zijn rijke geschiedenis, prachtige natuurgebieden en warme gemeenschap, is Hengelo (Gld) een verborgen juweel dat wacht om ontdekt te worden.

Geschiedenis en cultuur van Hengelo, Gelderland

Hengelo, Gelderland, beter bekend als Hengelo (Gld) om verwarring met de stad Hengelo in Overijssel te voorkomen, is doordrenkt van historie en cultuur. Dit komt tot uiting in de vele monumenten, zoals de historische Kerk van Hengelo en de Watermolen van Hackfort. Deze locaties bieden bezoekers een fascinerend inzicht in het verleden van Hengelo.