Huizenprijzen Heythuysen WOZ-waarde per vierkante meter prijs 2026

Vierkante meterprijs Appartement2474.08 € / m²
Vierkante meterprijs Huis2684.64 € / m²
Vierkante meterprijs Grondstuk368.48 € / m²

Op 22.05.2026 bedraagt de gemiddelde vierkantemeterprijs (WOZ-waarde) in Heythuysen in de Limburg 2632 €. De prijs is tegenoverhet vorig jaar, gestegen met 6.95%.

De prijs per vierkante meter bepaalt de waarde van een vierkante meter woonoppervlakte en is een belagrijke indicator om diverse onroerend goed met elkaar te vergelijken. De huidige prijs per vierkante meter in Heythuysen is 2632 €/m². Om een verkoopprijs te vinden, is het belangrijk om aandacht te besteden aan de exacte locatie van het onroerend goed, evenals de staat en bestemming ervan. Dit kan tot aanzienlijke verschillen leiden tussen de prijs per vierkante meter en de verkoopprijs van een onroerend goed of bouwland.

huizenprijzen Heythuysen

Algemene informatie over Heythuysen

Stad:Heythuysen
Provincie:Limburg
Postcode:6093..,

Prijsontwikkeling onroerend goed in Heythuysen

Jaar Vierkante meterprijs
20262632 €
20252450 €
20242280 €
20232122 €
20221975 €
20211838 €
20201711 €
20191593 €
20181483 €
20171380 €
20161285 €
20151196 €

Berekening van een verkoopprijs onroerend goed in Heythuysen

OppervlakteVierkante meterprijsWaarde onroerend goed
40 m²X 2632 € / m²= 105.280,00 €
75 m²X 2632 € / m²= 197.400,00 €
120 m²X 2632 € / m²= 315.840,00 €
180 m²X 2632 € / m²= 473.760,00 €

Nabijgelegen steden rond Heythuysen

Stad Vierkante meterprijs
Baexem2242 €
Grathem2275 €
Heel2215 €
Beegden2398 €
Leveroy2900 €
Heibloem2410 €
Roggel2425 €
Neer2368 €

Zoekgebied Heythuysen

De markering op de kaart toont het gebied waarvoor de prijs is berekend in Heythuysen.

Prijs vastgoed Heythuysen

Berekening van een verkoopprijs voor een woning in Heythuysen

50 m²90 m²
Ø Verkoopsprijs159.236 €234.512 €
Ø Snelle Verkoop144.760 €211.061 €
Ø Hogeprijs173.712 €257.963 €

In 2026 worden woningen in Heythuysen aangeboden tegen een gemiddelde prijs van 2632 euro per vierkante meter. Een woning van 50 m² met een prijs van 159.236 € is in verhouding 23 % duurder dan een woning van 90 m² aan 234.512 euro / m². De prijzen die worden weergegeven in Heythuysen variëren aanzienlijk, afhankelijk van de populaire locaties. Voor een snelle verkoop zou een woning van 70 m² ongeveer 182.398 euro moeten kosten. Indien er meer tijd wordt genomen voor de verkoop, kann een hogere verkoopprijs (222.931 €) worden behaald.

Ontdek Heythuysen: een verborgen juweel in Limburg, Nederland

Heythuysen, gelegen in het hart van de provincie Limburg, Nederland, is een pittoresk dorp dat zowel rust als avontuur biedt. Deze prachtige locatie is de perfecte vakantiebestemming voor zowel natuurliefhebbers als cultuurfanaten.

De charme van Heythuysen

Heythuysen is een charmant dorp dat bekend staat om zijn gastvrijheid en serene omgeving. Met zijn weelderig groene landschap, historische gebouwen en gezellige dorpssfeer, is Heythuysen een idyllische ontsnapping aan de drukte van het stadsleven.