Huizenprijzen Wijk aan Zee WOZ-waarde per vierkante meter prijs 2026

Vierkante meterprijs Appartement3442.28 € / m²
Vierkante meterprijs Huis3735.24 € / m²
Vierkante meterprijs Grondstuk512.68 € / m²

Op 22.05.2026 bedraagt de gemiddelde vierkantemeterprijs (WOZ-waarde) in Wijk aan Zee in de Noord-Holland 3662 €. De prijs is tegenoverhet vorig jaar, gestegen met 6.61%.

De prijs per vierkante meter bepaalt de waarde van een vierkante meter woonoppervlakte en is een belagrijke indicator om diverse onroerend goed met elkaar te vergelijken. De huidige prijs per vierkante meter in Wijk aan Zee is 3662 €/m². Om een verkoopprijs te vinden, is het belangrijk om aandacht te besteden aan de exacte locatie van het onroerend goed, evenals de staat en bestemming ervan. Dit kan tot aanzienlijke verschillen leiden tussen de prijs per vierkante meter en de verkoopprijs van een onroerend goed of bouwland.

huizenprijzen Wijk-aan-Zee

Algemene informatie over Wijk aan Zee

Stad:Wijk aan Zee
Provincie:Noord-Holland
Postcode:1949..,

Prijsontwikkeling onroerend goed in Wijk aan Zee

Jaar Vierkante meterprijs
20263662 €
20253420 €
20243194 €
20232983 €
20222786 €
20212602 €
20202431 €
20192271 €
20182121 €
20171981 €
20161851 €
20151729 €

Berekening van een verkoopprijs onroerend goed in Wijk aan Zee

OppervlakteVierkante meterprijsWaarde onroerend goed
40 m²X 3662 € / m²= 146.480,00 €
75 m²X 3662 € / m²= 274.650,00 €
120 m²X 3662 € / m²= 439.440,00 €
180 m²X 3662 € / m²= 659.160,00 €

Nabijgelegen steden rond Wijk aan Zee

Stad Vierkante meterprijs
Velsen-Noord2511 €
Heemskerk3681 €
IJmuiden3562 €
Velsen-Zuid3929 €
Beverwijk2575 €
Egmond-Binnen3878 €
Egmond aan den Hoef3727 €
Egmond aan Zee3643 €

Zoekgebied Wijk aan Zee

De markering op de kaart toont het gebied waarvoor de prijs is berekend in Wijk aan Zee.

Prijs vastgoed Wijk aan Zee

Berekening van een verkoopprijs voor een woning in Wijk aan Zee

50 m²90 m²
Ø Verkoopsprijs221.552 €326.285 €
Ø Snelle Verkoop201.411 €293.656 €
Ø Hogeprijs241.693 €358.913 €

In 2026 worden woningen in Wijk aan Zee aangeboden tegen een gemiddelde prijs van 3662 euro per vierkante meter. Een woning van 50 m² met een prijs van 221.552 € is in verhouding 23 % duurder dan een woning van 90 m² aan 326.285 euro / m². De prijzen die worden weergegeven in Wijk aan Zee variëren aanzienlijk, afhankelijk van de populaire locaties. Voor een snelle verkoop zou een woning van 70 m² ongeveer 253.777 euro moeten kosten. Indien er meer tijd wordt genomen voor de verkoop, kann een hogere verkoopprijs (310.172 €) worden behaald.

Ontdek Wijk aan Zee, Noord-Holland, Nederland

Gelegen in de provincie Noord-Holland, is Wijk aan Zee een idyllisch dorp met een rijke geschiedenis en een levendige cultuur. Dit pittoreske kustplaatsje biedt een unieke combinatie van natuurlijke schoonheid, gastvrije gastvrijheid en tal van activiteiten voor bezoekers van alle leeftijden.

Natuurschoon in Wijk aan Zee

Met zijn brede zandstranden en duinlandschappen, is Wijk aan Zee een paradijs voor natuurliefhebbers. Het dorp is omgeven door het Noordhollands Duinreservaat, dat tal van wandel- en fietspaden biedt. Geniet van de frisse zeelucht, ontdek de unieke flora en fauna en laat de dagelijkse stress achter je.