Huizenprijzen Zwanenburg WOZ-waarde per vierkante meter prijs 2026

Vierkante meterprijs Appartement3704.54 € / m²
Vierkante meterprijs Huis4019.82 € / m²
Vierkante meterprijs Grondstuk551.74 € / m²

Op 22.05.2026 bedraagt de gemiddelde vierkantemeterprijs (WOZ-waarde) in Zwanenburg in de Noord-Holland 3941 €. De prijs is tegenoverhet vorig jaar, gestegen met 6.08%.

De prijs per vierkante meter bepaalt de waarde van een vierkante meter woonoppervlakte en is een belagrijke indicator om diverse onroerend goed met elkaar te vergelijken. De huidige prijs per vierkante meter in Zwanenburg is 3941 €/m². Om een verkoopprijs te vinden, is het belangrijk om aandacht te besteden aan de exacte locatie van het onroerend goed, evenals de staat en bestemming ervan. Dit kan tot aanzienlijke verschillen leiden tussen de prijs per vierkante meter en de verkoopprijs van een onroerend goed of bouwland.

huizenprijzen Zwanenburg

Algemene informatie over Zwanenburg

Stad:Zwanenburg
Provincie:Noord-Holland
Postcode:1161..,

Prijsontwikkeling onroerend goed in Zwanenburg

Jaar Vierkante meterprijs
20263941 €
20253702 €
20243477 €
20233266 €
20223068 €
20212882 €
20202707 €
20192543 €
20182389 €
20172244 €
20162108 €
20151980 €

Berekening van een verkoopprijs onroerend goed in Zwanenburg

OppervlakteVierkante meterprijsWaarde onroerend goed
40 m²X 3941 € / m²= 157.640,00 €
75 m²X 3941 € / m²= 295.575,00 €
120 m²X 3941 € / m²= 472.920,00 €
180 m²X 3941 € / m²= 709.380,00 €

Nabijgelegen steden rond Zwanenburg

Stad Vierkante meterprijs
Halfweg3641 €
Badhoevedorp4703 €
Lijnden4322 €
Amstelveen5547 €
Marken3111 €
Uitdam4835 €
Zuiderwoude5407 €
Broek in Waterland5675 €

Zoekgebied Zwanenburg

De markering op de kaart toont het gebied waarvoor de prijs is berekend in Zwanenburg.

Prijs vastgoed Zwanenburg

Berekening van een verkoopprijs voor een woning in Zwanenburg

50 m²90 m²
Ø Verkoopsprijs238.431 €351.144 €
Ø Snelle Verkoop216.756 €316.029 €
Ø Hogeprijs260.107 €386.258 €

In 2026 worden woningen in Zwanenburg aangeboden tegen een gemiddelde prijs van 3941 euro per vierkante meter. Een woning van 50 m² met een prijs van 238.431 € is in verhouding 23 % duurder dan een woning van 90 m² aan 351.144 euro / m². De prijzen die worden weergegeven in Zwanenburg variëren aanzienlijk, afhankelijk van de populaire locaties. Voor een snelle verkoop zou een woning van 70 m² ongeveer 273.112 euro moeten kosten. Indien er meer tijd wordt genomen voor de verkoop, kann een hogere verkoopprijs (333.803 €) worden behaald.

Zwanenburg, Noord-Holland, Nederland - Een pittoresk dorp met een rijke geschiedenis

Gelegen in de provincie Noord-Holland, is Zwanenburg een charmant dorp dat een uitstekende bestemming is voor diegenen die de authentieke Nederlandse cultuur willen ervaren. Met een geschiedenis die teruggaat tot de 19e eeuw, heeft Zwanenburg veel te bieden aan zowel bezoekers als bewoners.

Locatie en bereikbaarheid van Zwanenburg