Huizenprijzen Beuningen WOZ-waarde per vierkante meter prijs 2026

Vierkante meterprijs Appartement2987.32 € / m²
Vierkante meterprijs Huis3241.56 € / m²
Vierkante meterprijs Grondstuk444.92 € / m²

Op 22.05.2026 bedraagt de gemiddelde vierkantemeterprijs (WOZ-waarde) in Beuningen in de Overijssel 3178 €. De prijs is tegenoverhet vorig jaar, gestegen met 7.05%.

De prijs per vierkante meter bepaalt de waarde van een vierkante meter woonoppervlakte en is een belagrijke indicator om diverse onroerend goed met elkaar te vergelijken. De huidige prijs per vierkante meter in Beuningen is 3178 €/m². Om een verkoopprijs te vinden, is het belangrijk om aandacht te besteden aan de exacte locatie van het onroerend goed, evenals de staat en bestemming ervan. Dit kan tot aanzienlijke verschillen leiden tussen de prijs per vierkante meter en de verkoopprijs van een onroerend goed of bouwland.

huizenprijzen Beuningen

Algemene informatie over Beuningen

Stad:Beuningen
Provincie:Overijssel
Postcode:7588..,

Prijsontwikkeling onroerend goed in Beuningen

Jaar Vierkante meterprijs
20263178 €
20252954 €
20242746 €
20232553 €
20222374 €
20212207 €
20202052 €
20191908 €
20181774 €
20171649 €
20161533 €
20151425 €

Berekening van een verkoopprijs onroerend goed in Beuningen

OppervlakteVierkante meterprijsWaarde onroerend goed
40 m²X 3178 € / m²= 127.120,00 €
75 m²X 3178 € / m²= 238.350,00 €
120 m²X 3178 € / m²= 381.360,00 €
180 m²X 3178 € / m²= 572.040,00 €

Nabijgelegen steden rond Beuningen

Stad Vierkante meterprijs
Denekamp2744 €
Weerselo2505 €
Rossum2827 €
Saasveld2701 €
de Lutte3351 €
Overdinkel2180 €
Glane2170 €
Losser2638 €

Zoekgebied Beuningen

De markering op de kaart toont het gebied waarvoor de prijs is berekend in Beuningen.

Prijs vastgoed Beuningen

Berekening van een verkoopprijs voor een woning in Beuningen

50 m²90 m²
Ø Verkoopsprijs192.270 €283.160 €
Ø Snelle Verkoop174.790 €254.844 €
Ø Hogeprijs209.749 €311.476 €

In 2026 worden woningen in Beuningen aangeboden tegen een gemiddelde prijs van 3178 euro per vierkante meter. Een woning van 50 m² met een prijs van 192.270 € is in verhouding 23 % duurder dan een woning van 90 m² aan 283.160 euro / m². De prijzen die worden weergegeven in Beuningen variëren aanzienlijk, afhankelijk van de populaire locaties. Voor een snelle verkoop zou een woning van 70 m² ongeveer 220.236 euro moeten kosten. Indien er meer tijd wordt genomen voor de verkoop, kann een hogere verkoopprijs (269.177 €) worden behaald. Beuningen, Overijssel, Nederland - Een pittoresk dorp vol charme

Welkom in Beuningen, Overijssel, Nederland

Beuningen, Overijssel is een pittoresk dorp in het oosten van Nederland. Dit charmante dorp, gelegen in de provincie Overijssel, is een perfecte bestemming voor degenen die op zoek zijn naar een rustige, landelijke vakantie.

De Natuurlijke Schoonheid van Beuningen, Overijssel

Omgeven door weelderige groene velden en prachtige bossen, is Beuningen, Overijssel, een paradijs voor natuurliefhebbers. Het landschap van Beuningen is ideaal voor lange wandelingen, fietstochten en picknicks in de natuur.