Huizenprijzen s-Heer Hendrikskinderen WOZ-waarde per vierkante meter prijs 2026

Vierkante meterprijs Appartement2788.04 € / m²
Vierkante meterprijs Huis3025.32 € / m²
Vierkante meterprijs Grondstuk415.24 € / m²

Op 25.05.2026 bedraagt de gemiddelde vierkantemeterprijs (WOZ-waarde) in s-Heer Hendrikskinderen in de Zeeland 2966 €. De prijs is tegenoverhet vorig jaar, gestegen met 5.11%.

De prijs per vierkante meter bepaalt de waarde van een vierkante meter woonoppervlakte en is een belagrijke indicator om diverse onroerend goed met elkaar te vergelijken. De huidige prijs per vierkante meter in s-Heer Hendrikskinderen is 2966 €/m². Om een verkoopprijs te vinden, is het belangrijk om aandacht te besteden aan de exacte locatie van het onroerend goed, evenals de staat en bestemming ervan. Dit kan tot aanzienlijke verschillen leiden tussen de prijs per vierkante meter en de verkoopprijs van een onroerend goed of bouwland.

huizenprijzen s-Heer-Hendrikskinderen

Algemene informatie over s-Heer Hendrikskinderen

Stad:s-Heer Hendrikskinderen
Provincie:Zeeland
Postcode:4471.., 4472..,

Prijsontwikkeling onroerend goed in s-Heer Hendrikskinderen

Jaar Vierkante meterprijs
20262966 €
20252815 €
20242672 €
20232536 €
20222407 €
20212285 €
20202169 €
20192059 €
20181954 €
20171855 €
20161761 €
20151672 €

Berekening van een verkoopprijs onroerend goed in s-Heer Hendrikskinderen

OppervlakteVierkante meterprijsWaarde onroerend goed
40 m²X 2966 € / m²= 118.640,00 €
75 m²X 2966 € / m²= 222.450,00 €
120 m²X 2966 € / m²= 355.920,00 €
180 m²X 2966 € / m²= 533.880,00 €

Nabijgelegen steden rond s-Heer Hendrikskinderen

Stad Vierkante meterprijs
Goes2936 €
Kattendijke2934 €
Kloetinge3280 €
Wilhelminadorp2966 €
Goes2461 €
Wolphaartsdijk2742 €
s-Heer Arendskerke2871 €
Lewedorp2535 €

Zoekgebied s-Heer Hendrikskinderen

De markering op de kaart toont het gebied waarvoor de prijs is berekend in s-Heer Hendrikskinderen.

Prijs vastgoed s-Heer Hendrikskinderen

Berekening van een verkoopprijs voor een woning in s-Heer Hendrikskinderen

50 m²90 m²
Ø Verkoopsprijs179.443 €264.271 €
Ø Snelle Verkoop163.130 €237.844 €
Ø Hogeprijs195.757 €290.698 €

In 2026 worden woningen in s-Heer Hendrikskinderen aangeboden tegen een gemiddelde prijs van 2966 euro per vierkante meter. Een woning van 50 m² met een prijs van 179.443 € is in verhouding 23 % duurder dan een woning van 90 m² aan 264.271 euro / m². De prijzen die worden weergegeven in s-Heer Hendrikskinderen variëren aanzienlijk, afhankelijk van de populaire locaties. Voor een snelle verkoop zou een woning van 70 m² ongeveer 205.544 euro moeten kosten. Indien er meer tijd wordt genomen voor de verkoop, kann een hogere verkoopprijs (251.221 €) worden behaald.

s-Heer Hendrikskinderen, Zeeland, Nederland: Een Idyllische Locatie in het Hart van Zeeland

Gelegen in het schilderachtige landschap van Zeeland, is s-Heer Hendrikskinderen een charmant dorp in Nederland dat zowel rust als toegankelijkheid biedt. Deze unieke locatie, doordrenkt van geschiedenis en natuurlijke schoonheid, is de perfecte plek voor zowel bewoners als bezoekers.