Huizenprijzen Moerkapelle WOZ-waarde per vierkante meter prijs 2026

Vierkante meterprijs Appartement3963.98 € / m²
Vierkante meterprijs Huis4301.34 € / m²
Vierkante meterprijs Grondstuk590.38 € / m²

Op 22.05.2026 bedraagt de gemiddelde vierkantemeterprijs (WOZ-waarde) in Moerkapelle in de Zuid-Holland 4217 €. De prijs is tegenoverhet vorig jaar, gestegen met 4.06%.

De prijs per vierkante meter bepaalt de waarde van een vierkante meter woonoppervlakte en is een belagrijke indicator om diverse onroerend goed met elkaar te vergelijken. De huidige prijs per vierkante meter in Moerkapelle is 4217 €/m². Om een verkoopprijs te vinden, is het belangrijk om aandacht te besteden aan de exacte locatie van het onroerend goed, evenals de staat en bestemming ervan. Dit kan tot aanzienlijke verschillen leiden tussen de prijs per vierkante meter en de verkoopprijs van een onroerend goed of bouwland.

huizenprijzen Moerkapelle

Algemene informatie over Moerkapelle

Stad:Moerkapelle
Provincie:Zuid-Holland
Postcode:2751.., 2752..,

Prijsontwikkeling onroerend goed in Moerkapelle

Jaar Vierkante meterprijs
20264217 €
20254046 €
20243882 €
20233725 €
20223574 €
20213429 €
20203290 €
20193157 €
20183029 €
20172907 €
20162789 €
20152676 €

Berekening van een verkoopprijs onroerend goed in Moerkapelle

OppervlakteVierkante meterprijsWaarde onroerend goed
40 m²X 4217 € / m²= 168.680,00 €
75 m²X 4217 € / m²= 316.275,00 €
120 m²X 4217 € / m²= 506.040,00 €
180 m²X 4217 € / m²= 759.060,00 €

Nabijgelegen steden rond Moerkapelle

Stad Vierkante meterprijs
Zevenhuizen3967 €
Boskoop3217 €
Gouda3186 €
Reeuwijk4249 €
Waddinxveen3245 €
Gelderswoude2698 €
Benthuizen3545 €
Zoetermeer2962 €

Zoekgebied Moerkapelle

De markering op de kaart toont het gebied waarvoor de prijs is berekend in Moerkapelle.

Prijs vastgoed Moerkapelle

Berekening van een verkoopprijs voor een woning in Moerkapelle

50 m²90 m²
Ø Verkoopsprijs255.129 €375.735 €
Ø Snelle Verkoop231.936 €338.162 €
Ø Hogeprijs278.322 €413.309 €

In 2026 worden woningen in Moerkapelle aangeboden tegen een gemiddelde prijs van 4217 euro per vierkante meter. Een woning van 50 m² met een prijs van 255.129 € is in verhouding 23 % duurder dan een woning van 90 m² aan 375.735 euro / m². De prijzen die worden weergegeven in Moerkapelle variëren aanzienlijk, afhankelijk van de populaire locaties. Voor een snelle verkoop zou een woning van 70 m² ongeveer 292.239 euro moeten kosten. Indien er meer tijd wordt genomen voor de verkoop, kann een hogere verkoopprijs (357.180 €) worden behaald.

Ontdek Moerkapelle, Zuid-Holland, Nederland

Gelegen in het prachtige Zuid-Holland, is Moerkapelle een verborgen parel in Nederland die wacht op ontdekking. Deze kleine, maar charmante locatie biedt een rijke geschiedenis, serene natuur en een warme, gastvrije gemeenschap.

De Geschiedenis van Moerkapelle

Moerkapelle is ontstaan in de 17e eeuw en heeft sindsdien een fascinerende evolutie doorgemaakt. Oorspronkelijk gebouwd rond een kapel aan de moer (veen), is het dorp in de loop der tijd uitgegroeid tot de levendige gemeenschap die het vandaag de dag is. De sporen van de rijke geschiedenis zijn nog steeds zichtbaar, waardoor bezoekers een uniek inzicht krijgen in de Nederlandse cultuur en tradities.